Operator robota spawalniczego

Chcesz pracować w firmie, w której ważny jest #FamilySpirit, z kolegami, dzięki którym każdy dzień staje się przyjemniejszy? W Smulders poważne wyzwania przeplatamy z zabawą i ciekawymi przeżyciami. Ciekawi Cię, co to oznacza w Twojej nowej pracy? Dowiedz się poniżej!
Region
Zary
Szczegóły pracy
Pełny etat
W sposób nieokreślony

Twoje zadania

  • obsługa robota spawalniczego IGM, CLOOS
  • wykonywanie detali zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • kontrola jakości wykonanych elementów
  • dbanie o dobry stan technicznych urządzeń i maszyn

Twoje magiczne umiejętności

Docenimy jeśli pracowałeś na podobnym stanowisku lub jeśli posiadasz certyfikaty spawalnicze
Creatief
Teamplayer
Communicatief
Flexibel
Leergierig

Czego oczekujesz w zamian...

  • Będziesz wykonywać interesującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samodzielną, odpowiedzialną pracę

Twoja wyjątkowa cecha

  • znajomość rysunku technicznego,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy spawacza,
  • dokładność oraz sumienność